Привіт, я Ольга Горобець
Запрошую на Раду Alpha Group!

Як розвивати свій бізнес у складні часи? Спільна консультативна рада бізнес власників  дає можливість зростати, об’єднуючи різні точки зору від лідерів-однодумців у довірчому та конфіденційному просторі. Використовуючи наш 10 -річний досвід роботи у більш ніж 30 країнах, наші щомісячні ради допомагають власникам малого та середнього бізнесу розвиватися за допомогою спільних майстер -класів та сесій вдосконалення мастермайнд. 

Alpha Group (TAG) – це все, що вам потрібно, щоб підняти свій бізнес на новий рівень. Де ще можна знайти кваліфікованих, досвідчених та високомотивованих фахівців, які зосередяться лише на вас та вашому бізнесі? У вас вже все добре ? Звісно, що так ! Але Вам потрібно аби було не лише добре, aле  аби ви досягали якомога бsльшого та  перевершували результат !  

Можливість

зосередитися на стратегії: темах ключового зростання бізнесу, а не просто повсякденних завдань та гасіння пожеж

Безпека

усвідомлювати, що коли ваша компанія вирішує виклики, ви не будете наодинці

Особисте задоволення

і гордість, як член успішної, прагнучої групи разом з можливістю знайти нових друзів та наставників, яким довіряють

Оновлена мотивація

що призводить до підвищення продуктивності та оптимізму, аби ви могли розкрити весь свій потенціал

Впевненість

Що ваша компанія добре керується і віра, що рішення були добре вивірені

Порада

від команди кваліфікованих однодумців, які гарантують, що ваш бізнес має різні думки

Заняття по Швидкому Зростанню та Мастермайнд

Щомісячні Виконавчі Ради 

Майстер класи з бізнес -стратегії, де члени навчаються за допомогою офіційних робочих зошитів у ключових сферах бізнесу. Це змушує зосередитися на певних сферах своєї компанії. Члени поглиблено аналізують всі сфери свого бізнесу і виявляють, в яких він  працює  добре чи погано. 

Сесія-мастермайнд , під час якої члени отримують можливість представити своїм колегам поточний бізнес -сценарій / ситуацію. Група надає поради та відгуки на основі свого досвіду, і таким чином члени отримують перевагу долучитися до досвіду всіх членів. Цей процес гарантує, що всі варіанти відпрацьовані,  і вдасться завчасно уникнути критичних помилок. Зустрічі надихають, допомагають, піднімають настрій, мотивують, радять. 

0
IMG_20210716_114439

ОДНОДУМЦІ  

 

Конфіденційна підтримка 

 

Члени групи-це власники або керівники неконкуруючих   галузей бізнесу, які володіють знаннями та навичками для вирішення великих бізнес-викликів. В атмосфері довіри та конфіденційності учасники борються з проблемами, від яких залежить подальший розвиток  бізнесу.  Члени поділяться порадами  зі власного досвіду та експертизи, надаючи дієві пропозиції та рішення, які дозволять досягти цілей у професійному  та особистому житті. Поради, ідеї та пропозиції вільно транслюються у цьому конфіденційному середовищі. Чесний, неупереджений відгук від членів правління, які стикаються з подібними проблемами та проблемами, допомагає ви кристалізувати бізнес -бачення та впевненість у тому, що прийняті рішення добре вивчені та є доцільними. 

ОПЦІЙНО  

 

ЗОЛОТИЙ КОУЧИНГ 

 

Члени не самотні! Члени можуть скористатися щомісячною індивідуальною коучинговою/наставницькою сесією з досвідченим коучем. Тут члени вивчають можливості, діляться своїми занепокоєннями , та святкують успіхи. У центрі уваги – спільна розробка стратегії та тактики. 

За останні 10 років стратегічний процес Alpha GOLD ™  використовувався  для створення багатьох успішних, прибуткових бізнесів. Учасники стали високо мотивованими, цілеспрямованими та впевненими у досягненні бізнесових та особистих цілей. 

G: СТВОРІТЬ ВАШІ ЦІЛІ 

О: ЗНАЧНО ПОЛІПШУЮТЬСЯ ВАШІ ОПЕРАЦІІ  

L: ТРАНСФОРМУЙТЕ ВАШЕ ЛІДЕРСТВО 

D: СУТТЄВО РОЗВИВАЙТЕ ВАШІ ВИГІДНІ ПРОДАЖІ  

IMG_5420

Працюйте з нашими інструментами бізнес -коучингу, щоб зосередити вашу увагу!

Наявність однодумців, які притягають вас до відповідальності за ваші рішення та дії – це найпродуктивніший спосіб створити зміни. Зустрічі групи Альфа – це місце, де власники бізнесу  можуть звернутися до тих, хто розуміє виклики, з якими вони стикаються, і завжди дасть вам неупереджену думку, що в свою чергу може заощадити вам багато часу та грошей. 

Мета більшості компаній – збільшити ринкову вартість вашої компанії та досягти успіху. Однак проблеми та невизначеність завжди є частиною довгострокового розширення та зростання. Бувають випадки, коли, як і багатьом іншим, вам незрозуміло, як краще діяти, періодично виникає невпевненість у собі, а іноді не вистачає інструментів та прийомів для вирішення завдань, які ви маєте поставити. 

Оскільки ваші однодумці на одному з вами рівні і також є власниками бізнесу, хоча не є конкурентами, ви будете поважати їх думку та довіряти їхньому власному досвіду. Вони знають краще, а ви знаєте, що вони знають краще. Ось чому ми знаємо, що групи однодумців працюють настільки добре і чому бізнес власники, які дійсно хочуть рости та розвиватися, звертаються до Альфа -груп, вони прагнуть підзвітності та оточення, яке буде нагадувати їм про дані обіцянки та про виконання намірів, аби допомогти їм розкрити потенціал, якого вони бажають . 

ЗАСІДАННЯ ГРУПИ АЛЬФА

Засідання групи Альфа проводяться щомісяця – в один і той же час, у тому ж місці. 

НАША МЕТА 

Надихати вас та вашу компанію на процвітання завдяки зосередженню та силі Правління Вашої Альфа- групи. 

НАШ ФОКУС  

Допомогти  вам у створенні, оновленні або навіть формулюванні вашого Потужного Швидко Зростаючого Бізнес -Плану для вашого бізнесу. 

Зразок порядку денного

*Кількість сесій- мастермайнд під час кожної зустрічі визначається членами групи в залежності від потреби. 

Максимальний час зустрічі – 6,5 годин. 

Наші партнери

Успішні члени групи Альфа

Групи Альфа надають малому та середньому бізнесу цінні поради та підтримку, необхідну для визначення сталого шляху зростання. Група Альфа спрямовує членів зосередитися на стратегії та прибутку. 

IMG_5438 (1)

Зобов’язання змінитися  

Ви усвідомлюєте, що «ви не знаєте, чого ви не знаєте», і відкриті для отримання та обміну новими ідеями, які виведуть ваш бізнес на новий рівень. Ви готові змінити своє мислення і вжити заходів. 

Хочете, щоб бізнес працював на вас 

Не варто класти новий дах на будинок, фундамент якого рушиться. Якщо ви хочете зміцнити компанію на всіх рівнях, щоб бізнес розвивався, зосереджуючись на зростанні, тоді ми можемо допомогти вам реалізувати ваше бачення. 

Дотримуйтесь найвищих стандартів 

Якщо ви хочете досягти успіху, використовуючи ярлики, тоді Альфа груп – не для вас! Якщо ви хочете вести бізнес на найвищому рівні, то – Альфа груп це правильне місце для вас та вашого бізнесу. 

Шукайте трансформаційних змін 

Це не мережева група. Це група власників та керівників компаній, які надихають один одного та притягають один одного до відповідальності та прагнуть покращити життя всіх членів. 

IMG_5422

Хочете дізнатись більше?

thumbnail_Olga

Olga Gorobets
The Alpha Group Regional Director

Mobile: 00380992767579 Email: olga.gorobets@the-alpha-group.biz

Про Olga

 

Ольга має 25 років досвіду роботи на керівних посадах у міжнародній глобальній торговій компанії з питань управління бізнесом, розвитку талантів та лідерства. 

 

Її пристрасть до розвитку людей та  вміння  активізувати команди до стратегічних цілей та 2 EMBA  з менеджменту та організаційної психології,  консалтингу та коучингу для змін (Бізнес -школа INSEAD), у поєднанні з глибоким практичним розумінням бізнесу як на стратегічному, так і на операційному рівні створюють унікальну комбінацію для  бізнес-консультування  лідерів та бізнес власників з організаційних змін і коучингу по їх особистісним трансформаціям. 

 

Досвід Ольги не лінійний, а  цілісний, що дозволяє бачити всі протиріччя та звязуючі сили. 

 

Вона фокусується на Розвитку ЛідерстваОрганізаційних Змінах, Особистісних Трансформаціях,  включаючи  Індивідуальний Коучинг лідерів,  Груповий Коучинг лідерської команд та Груповий  Коучинг  робочої команди. 

  

Стиль коучингу Ольги поєднує прагматизм із фокусуванням на внутрішньому зростанні, так  вона допомагає керівникам та власникам бізнесу підвищувати самосвідомість та змінювати якість мислення до абсолютно іншого рівня, що має величезний вплив на те, як вони ведуть бізнес. 

 

Багаторічний досвід роботи з бізнесом в більш, ніж в 70 країнах світу суттєво сприяв становленню культурної сприйнятливості, що дозволяє Ользі  працювати з міжнародним бізнесом і лідерами бізнесу в усьому світі.